Служба підтримки
067 31 41 553
пн.- пт. з 8.00 до 18.00

Світлодіодна стрічка

led стрічкаНа сьогоднішній день світлодіодні стрічки по-праву вважаються найбільш перспективними компонентами, що дозволяють вирішувати найскладніші і різноманітні дизайнерські завдання, пов'язані з освітленням інтер'єрів квартир, торгово-розважальних комплексів, ресторанів, рекламних об'єктів і т. д. Вони використовуються для підсвічування підвісних стель, сходів, та інших меблів. Нерідко зустрічаються в оформленні різних архітектурних об'єктів - там, де крім світлового важливе значення відіграє і кольорове оформлення.

Світлодіодна стрічка для будинку - це найкращий інструмент для створення підсвічування території: зимових садів, доріжок та алей, міні-фонтанів, басейнів, альпійських гірок і т. д. Сучасний рекламний бізнес так само складно уявити без LED стрічок. З упевненістю можна заявити, що світлодіодні технології подарували новий виток розвитку і автомобільному тюнінгу: «ангельські глазки», ефект польоту, унікальне салонне освітлення і підсвічування - тепер образ автомобіля залежить виключно від вашої фантазії і майстерності фахівців автотюнинга.

У чому ж секрет такої популярності і повсюдного використання світлодіодних стрічок? Якщо коротко, то це якість, надійність і функціональність. А якщо розглядати переваги цих гнучких LED виробів докладніше, то можна виділити наступні:

Максимально тривалий термін експлуатації. Різні фірми-виробники дають гарантію на безвідмовну роботу обладнання протягом 50-100 тисяч годин.

Простота монтажних робіт. Для роботи зі світлодіодними стрічками немає необхідності у використанні будь-яких спеціальних інструментів. До поверхні вони кріпляться за допомогою власної клейкої поверхні, двостороннього скотча або будь-якого іншого зручного для вас кріплення. А їх гнучкість і компактність дозволяють створювати найрізноманітніші форми та фігури. Головне в процесі роботи не забувати про кратності різання таких стрічок.

Економічність. Світлодіодні стрічки характеризуються вкрай низьким показником енергоспоживання (як правило 12, 24В). Тому підключаються до мережі через спеціальні блоки живлення 12 вольт.

Безпека. Розглянуті нами компоненти пожежобезпечні і екологічні. Для роботи на відкритих просторах слід використовувати вологостійкі або герметичні світлодіодні стрічки.

Можливість отримання різних світлових і колірних ефектів. Насправді світлодіодних стрічок існує безліч. Вони бувають одноколірними і кольоровими (RGB стрічки), розрізняються по яскравості і напрямку світіння світлодіодів (торцевого або поверхневого світіння). Спеціальні дімери і контролери дозволяють регулювати яскравість світіння стрічки, частоту зміни кольорів і відтінків.

Кожен, хто хоче створити в своєму будинку або квартирі модне, якісне, неповторне за своєю красою освітлення зупиняє свій вибір на світлодіодних стрічках.