Служба підтримки
067 31 41 553
пн.- пт. з 8.00 до 18.00

Освітлювальні прилади

Освітлення домуСьогодні вже багато хто розуміє, що освітлювальні прилади необхідні в квартирі не тільки для свого прямого призначення - освітлення. Правильно підібрані і розміщені світильники підкреслять вигідні сторони вашого житла, об'єднають простір або, навпаки, розділять його на зони. І навіть найбільш чутливий жіночий барометр - настрій - теж багато в чому залежить від освітлення.

У світла є безліч фізичних характеристик: світловий потік, яскравість, сила і т.д. З ними і "грають" різні конструкції освітлювальних приладів.

Штучне світло має і колір. Різноманітні відтінки залежать від характеру джерела світла. Так, наприклад, в лампах розжарювання переважають жовті і практично відсутні додаткові сині і фіолетові промені. Тому передача синього і зеленого кольору в інтер'єрах при лампах розжарювання гірше, ніж при природному освітленні.

З точки зору кольору, світло розділяється на «теплий» і «холодний». Ці властивості визначаються вибором світлофільтра, встановленого в освітлювальний прилад, а також видом відображають поверхоню світла. Фактурні види обробки стін, тканинні шпалери роблять направлене світло дифузним, тобто м'яким. У деяких типах освітлювальних приладів передбачена система відбивачів, колір і поверхня яких теж сильно впливають на одержуваний в результаті світло. М'який ефект затишного помаранчевого абажура, наприклад, досягається використанням мідної або анодованого жовтої поверхні.

При сучасному швидкому ритмі життя зовсім немає часу ходити по магазинах. Але з появою інтернет магазину Lumi пошук світильників значно спростився. У нас всі світильники розділені на групи і підгрупи відповідно світильники в інтернеті знайти просто. Але як же купити люстру в інтернет не бачачи її? Як не купити кота в мішку? Вибираючи світильник Ви бачите не тільки його зовнішній вигляд, але ще і докладні його характеристики, включаючи його докладні розміри, колір, матеріал з якого виготовлений, тип цоколя та багато іншого.